Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: my first wig the quality honestly seems really good and i’m sure it would look great after styling
Color: Black-brown
Price: 161kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 62 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2412313811903331 |
Overall Rating: 4.85/5
Author: s***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: my first wig the quality honestly seems really good and i’m sure it would look great after styling
Color: Black-brown
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super pretty, it looks nice! I would repurchase
Color: Black-brown
Author: n***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: My daughter is very satisfied.
Color: Black-brown
Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it. It looks so natural and easy to use.
Color: Black-brown